Apartmány El Chico

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica
Ubytování Apartmány El Chico
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 148 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v Itálii, ubytování v moderní rezidenci přímo u písečné pláže!


7 nocí v oblíbeném letovisku Alba Adriatica
Ubytování v moderních apartmánech El Chico****
Apartmány až pro 6 osob
Vlastní stravování
Pláž přímo před apartmány
WiFi připojení a klimatizace k dispozici
Doprava vlastní nebo autobusová
Výlety po okolí – Řím, aquapark Onda Blu, NP Gran Sasso


Abruzzo – ideální místo pro krásnou dovolenou
Abruzzo je oblast na východní straně Apeninského poloostrova a omývá ji Jaderské moře. Je to oblast krásné přírody s několika přírodními parky. Národní park Abruzzo patří k nejvýznamnějším přírodním rezervacím Evropy, zdejší krajina je vhodná pro pěší turistiku a pozorování místní fauny. Abruzzo je také oblast proslulé kuchyně, která používá sice jednoduché, ale vysoce kvalitní suroviny. Nejslavnějším místním jídlem jsou makarony. Tato oblast je jednoduše místo pro prožití úchvatné dovolené, která umožní našim klientům poznat jiné kultury.
Ubytování v rezidenci El Chico****
Moderní rezidence se nachází přímo u pláže a pěší promenády v centrální části střediska Alba Adriatica. Apartmány jsou vybaveny TV, WiFi, lednicí s mrazákem a pračkou. V apartmánech je možná na vyžádání klimatizace (za poplatek 50 €/týden). Rezidence má výtah a bezbariérový přístup a ve vzdálenosti 150 m od rezidence je k dispozici privátní uzavřené parkoviště (vždy 1 parkovací místo na apartmán).
Bilo 2/4 (menší)
Ložnice s manželským lůžkem, menší obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon s výhledem na moře.
Bilo 2/4
Ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s 2 lůžky (z toho druhé vysunovací) a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon s výhledem na moře.
Bilo 2/4 (terasa)
Ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s 2 lůžky (z toho druhé vysunovací) a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, velká terasa (80 m2) s výhledem na moře.
Trilo 4/6
Ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, která je oddělena posuvnými dveřmi od obývací místnost, kde se nachází s 2 lůžky (z toho druhé vysunovací) a kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, balkon.
Trilo 4/6 s bočním výhledem na moře
Ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s 2 lůžky (z toho druhé vysunovací) a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon s bočním výhledem na moře.
Stravování

Ve vlastní režii klientů
Klienti si mohou vařit sami v kuchyňském koutu svého apartmánu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře
Písečná pláž se nachází přímo před rezidencí.
Sport a zábava

jízda na kolečkových bruslích
vodní sporty
celodenní výlet do hlavního města Říma
celodenní výlet do aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Gran Sasso

Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod. 
Klienti platí povinnou kauci 100 €/apartmán, která je vratná na konci pobytu v případě, že je apartmán vrácen v nepoškozeném stavu
Povinný poplatek za závěrečný úklid 50 €/apartmán – hradí se na místě (kuchyňský kout musí být uklizen klienty, odpadky musí být vynesené)
Ložní povlečení a ručníky je možné pronajmout v agentuře za poplatek 10 €/os./povlečení, 10 €/os./ručníky, 15 €/os./obojí – hradí se na místě
Klimatizace za poplatek 50 €/týden – hradí se na místě
Domácí zvířata nejsou povolena
Dětská postýlka 20 €/týden – hradí se na místě
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Doprava vlastní a autobusová
Klienti si vyzvedávají klíče v agentuře. Agentura je vzdálená od apartmánu El Chico cca 10 km, z agentury budou po check inu v odpoledních hodinách klienti přepraveni k apartmánu
Pokud je v místě WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.