Apartmány Le Acacie

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Elba Capoliveri
Ubytování Apartmány Le Acacie
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 072 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní komplex Le Acacie s hotelem a apartmány v 5 budovách leží přímo u pláže, v zeleném údolí Naregno v Capoliveri považovaném za nejkrásnější místo ostrova Elba.
Hostům je k dispozici bazén a dětské brouzdaliště, terasa s lehátky, stolní tenis, dětské hřiště, tzv.americký bar u bazénu, oplocené parkoviště, Wi-Fi připojení (zdarma), tenisové kurty (za poplatek) a animace. Nechybí ani restaurace v zahradě s výhledem na moře, piano bar a minimarket. Plážový servis lze zakoupit na místě za cca 45-140 €/týden (podle sezony).
Apartmány se nachází v budovách vzdálených cca 30-200 m od pláže. Jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem a balkonem nebo teráskou.
Pobyty s domácími mazlíčky jsou povoleny za poplatek cca 14 €/den (nutno vyžádat při rezervaci).
Vratná kauce není vyžadována, klient je povinen předat apartmán v pořádku a případné škody uhradit.
Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
Trilo (trilo5): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžková ložnice (někdy může být ve zvýšeném patře), pokoj s palandou, koupelna, balkon nebo teráska. Na vyžádání možnost přistýlky.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace, výhled na moře, apartmán se zahrádkou,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.