Bella Italia Efa Hotel Village

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Ubytování Bella Italia Efa Hotel Village
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Bella Italia Hotel Village se nachází uprostřed piniového háje v oblíbeným letovisku Lignano Sabbiadoro, pouhých 300 m od písečné pláže. Villaggio je rozdělené do 12 budov, ve kterých může být ubytovaných až 3000 hostů.
Klienti mají zde k dispozici: bar, restaurace, parkoviště, prádelnu na žetony, venkovní bazén, krytý bazén (za poplatek 2,5 EUR/osoba), sportovní hřiště (basketbal, volejbal, fotbal, tenis, fitness), wifi zdarma ve veřejných prostorách, plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka na pláží/pokoj), půjčovna kol za poplatek, miniklub v IT, vstup do akvaparku zdarma.
Pokoje pro vozíčkáře jsou k dispozici na vyžádaní.
Pokoje Premium pro 2 a až 5 osob mají klimatizace, TV a vlastní koupelnu.
Stravování - polopenze (snídaně a večeře). Možnost objednání pobytu se snídani nebo s plnou penzi.
(double2): dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlek pro 3., 4. a 5.osobu, koupelna, TV, klimatizace, okno nebo terasa. (double2): dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlek pro 3., 4. a 5.osobu, koupelna, TV, klimatizace, okno nebo terasa. (double2): dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlek pro 3., 4. a 5.osobu, koupelna, TV, klimatizace, okno nebo terasa.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vnitřní bazén, parkoviště, wi-fi, pes zakázán, TV, klimatizace, polopenze, vodní atrakce,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.