Bella Toskania

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Název ubytování Bella Toskania
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 17 019 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel **/*** turistické třídy, nachází se v okolí Chianciano Terme.

Vybavení
Recepce, restaurace, bar.

Pokoje
Jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou. Kromě toho: telefon, satelitní TV, mini bar (konzumace za poplatek) a trezor.

Strava
Kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko), večeře za příplatek (možné v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeřím za poplatek.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramFlorencie - dějiny umění a renesance • Siena - sv. Kateřina a Palio • San Gimgniano - středověký Manhattan • Arezzo - fantastický malíř Pierro della Francesca • Val d'Orcia - nejkrásnější „toskánské pohlednice“ • Pitigliano • Sorano - etruská minulost

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Říma. Transfer do hotelu v okolí Chianciano Terme, volný čas. Ubytování, večeře a přenocování. (Trasa cca 180 km)
 
Den 2
Po snídani přejezd do Florencie - města Medicejů. Prohlídku města začneme od Palazzo Pitti, nádherné malířské galerie, kde budeme moci obdivovat obrazy, mimo jiné Raphaela. Následně projdeme slavným mostem Ponte Vecchio k městské radnici Palazzo Vecchio, kde bude možnost fotografovat slavné sochy na náměstí a v Loggi dei Lanzi. Poté budeme pokračovat v procházce do dominikánského kostela Santa Maria Novella, kde uvidíme nádherné fresky Domenica Ghirlandaia, učitele Michelangela. Volný čas. Návrat do hotelu na přenocování. Tento den není večeře, doporučujeme večeři s florentským menu (za příplatek). (Trasa cca 250 km)

Den 3
Po snídani přejezd do San Gimignano - města soukromých věží, zvaného „středověkým Manhattanem“, které se od středověku nezměnilo. Věže sloužily nejen jako obrana, ale byly také symbolem bohatství a důležitosti majitele. Město San Giminano je také známé díky produkci vynikajícího bílého vína s ořechovou příchutí - Vernaccia. Odpoledne přejezd do středověkého města Siena známého díky světově proslulým dostihům Palio (dostihy na neosedlaných koních). Prohlídka hlavního náměstí Piazza Il Campo, které si do dnešního dne dochovalo svůj charakteristický tvar lastury a gotické katedrály s krásnými mramorovými podlahami. Návrat do hotelu na večeři a přenocování. (Trasa cca 350 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Montalcina, města Etrusků a vína Brunello. V programu návštěva historického centra s Palazzo dei Priori, radnicí a slavnou pevností La Racca ze 4. století. Poté přejezd do Montepulciana, města známého díky červenému vínu Nobile. Procházka hlavní ulicí města, tzv. Corso, s krásnými paláci, Piazza Grande s radnicí a katedrálou. Následně přejezd do Pienzy, města papeže Pia II. a známého díky ovčímu toskánskému sýru. Procházka po Corso na náměstí Piazza Pio II. s katedrálou z 15. století. Volný čas. Tento den není večeře, doporučujeme ochutnávku místních produktů, včetně sýrů (ochutnávka za poplatek). Večer návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 5
Po snídani přejezd do města Cortona nádherně ležícího na kopci Val di Chiana. Procházka středověkými ulicemi města zvěčněného ve filmu „Pod Toskánským sluncem“. Následně přejezd do Arezza, jednoho z nejdůležitějších etruských měst. Návštěva historického centra, prohlídka baziliky sv. Františka, kde budeme obdivovat nádherné fresky malíře Piero Della Francesca. Návrat do hotelu na přenocování. Tento den není večeře, doporučujeme toskánský večer (za poplatek). (Trasa cca 145 km)
 
Den 6
Po snídani přejezd do oblasti Maremma, kde navštívíme dvě slavná města postavená ze sopečného tufu: Sorano a Pittigliano. Krásně a výjimečně umístěná města založená Etrusky vyzařují kouzlo a jedinečnou historii. Následně návrat do hotelu na večeři a přenocování. (Trasa cca 185 km)

Den 7
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště. (Trasa cca 60 km)
Přílet do Varšavy.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. Večeře jsou za příplatek (placené na místě). 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Říma (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v **/*** hotelu (6 nocí), stravování: 6 kontinentálních snídaní, za příplatek 3 večeře servírovány 1., 4. a 5. den, turistický program, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupiny v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu cca 190 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelu), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety: toskánský večer cca 35 EUR/os., ochutnávka sýrů cca 20 EUR/os., florentská večeře cca 35 EUR/os. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Bella Toskania
Kód zájezdu: WTN

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 12.05.2020 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.VízaOsoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.