Brione - Riva del Garda

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda
Název ubytování Brione - Riva del Garda
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
rodinný hotel se nachází cca 100 m od veřejné pláže, cca 10 minut od centra města (800 m po jezerní promenádě). Ideální místo pro aktivní dovolenou - plachtění, surfování, cyklistika, horolezectví, turistika.

VYBAVENÍ
restaurace, bar s terasou, společenská místnost s TV, Wi-Fi, výtah, stolní tenis, půjčovna Citybike (dle dostupnosti), zahrada s bazénem (7x12 m), lehátka, pool bar (cca červen - srpen), dětské hřiště, úschovna pro surfy a kola, parkoviště.

Popis stravování

STRAVA snídaně nebo polopenze dle termínu pobytu

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Brione Riva del Garda:- ideální místo pro aktivní dovolenou- v blízkosti jezeraUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, fén, telefon, sejf, balkonb) 2 - lůžkové pokoje COMFORT s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, fén, telefon, sejf, klimatizace (cca červen - srpen), balkonCELKOVÁ KAPACITA75 pokojůSTRAVAsnídaně nebo polopenze dle termínu pobytuDÍTĚJedno dítě do 6,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - pouze ve vybraných termínech.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍhotelový venkovní bazén, veřejná pláž (100 m)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 12.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě pobytu s polopenzí začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT SE SNÍDANÍ (08.04.- 04.07. a 11.09.- 24.10.2020- ubytování se snídaní formou bufetuBONUSY ZDARMA: bazén, Wi-Fi, parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKREAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ (04.07.- 11.09.2020)- ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře 3-chové menu s možností výběru a salátový bufetBONUSY ZDARMA: bazén, Wi-Fi, parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.