Bv Borgo del Principe

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Marina di Zambrone
Název ubytování Bv Borgo del Principe
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

BV Borgo del Principe leží přímo u pláže v letovisku Marina di Zambrone. Pro hosty je k dispozici recepce s wifi, restaurace a bar, sportovní a dětské hřiště, parkoviště a venkovní bazén s výhledem na moře.
Hotelové pokoje se nachází v patrových vilkách, umístěných v zeleni tropické zahrady cca 300 m od moře. Jsou moderně vybaveny, mají TV Sat, trezor, koupelnu s fénem, miniledničku a klimatizaci.
Stravování: plná penze (FB) - snídaně, obědy, večeře nebo Mini All Inclusive (AI) - plná penze s nápoji během dne na baru (voda, nealko, místní víno)
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek pro 3. a 4.osobu (rozkládací křeslo, gauč nebo skládací palanda), koupelna a balkon (u pokojů v patře) nebo teráska (u pokojů v přízemí). Pobyt s plnou penzí. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek pro 3. a 4.osobu (rozkládací křeslo, gauč nebo skládací palanda), koupelna a balkon (u pokojů v patře) nebo teráska (u pokojů v přízemí). Pobyt s Mini All Inclusive.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, plná penze, All Inclusive,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.