California Camping Village

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lazio, Montalto di Castro
Název ubytování California Camping Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 672 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený toskánský kemp California Camping Village se nachází téměř mimo civilizaci (cca 5km od nejbližšího městečka) v piniovém háji přímo u moře. Jedná se o zcela nové, moderní zařízení. Pro hosty je k dispozici velký bazén, hydromasáže, tenisový kurt, hřiště (fotbal, basketbal), plážový volejbal, ping-pong, společný venkovní gril, vybavená pláž, recepce, restaurace/pizzerie, bar, Wi-Fi za poplatek (cca 10 €/14 hod.), obchod, dětské hřiště, parkoviště, prádelna za poplatek (žeton cca 4 €). Během hlavní sezóny lze také využívat animační program (v IT), kanoe či vodní šlapadla a plážový servis (slunečník a 2 lehátka/apartmán).

Možnost dokoupení polopenze či plné penze (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě), polopenze za 20 €/osoba/den a plná penze 33 €/osoba/den (děti do 10 let sleva 40%).

Kromě termínů od 04.07 do 31.08 lze objednat zkrácený nebo prodloužený pobyt (min. 3 noci).
Villino Trilo (trilo6): přízemní bungalov - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, veranda s posezením, klimatizace.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.