California Camping Village

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lazio, Montalto di Castro
Název ubytování California Camping Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

California Camping Village se nachází přibližně 100 km od Říma. Kemp leží přímo u písečné pláže. Na pláži je také vyhrazený prostor, kde je možné pronajmout si slunečník a lehátka. Bazény pro děti i dospělé (nutná koupací čepice) s lehátky jsou otevřené cca od května do září. Během hlavní sezony jsou k dispozici denní a večerní aktivity pro děti i dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště.
Kemp nabízí také sportovní vyžití: plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kánoí a šlapadel, fotbal, basketbal, tenisové kurty. Hostům je k dispozici také restaurace, pizzerie a bar, market, obchod se suvenýry a trafika.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Comfort pro max. 6 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
(trilo4): obývací místnost s kuchyňským koutem a s gaučem pro dvě osoby, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s dvěma lůžky, koupelna; venkovní posezení - stůl s židlemi a dvě lehátka

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.