Camping Bella Italia

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda
Název ubytování Camping Bella Italia
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Bella Italia je největším kempem u Gardského jezera, který leží cca 400 m od oblázkové pláže. Camping se nachází přibližně 1 km od městečka Peschiera del Garda a 30 km od Verony.
Areál hostům nabízí hodně atrakcí, mj. vodní park složený z 5 bazénů se skluzavkami, 3 bazény pro děti a dospělé (otevřené cca od dubna do půlky září) s malou písečnou pláží, kde je možné si vypůjčit slunečníky a lehátka (omezený počet), animace pro děti a dospělé, mini klub (pro děti od 4 do 12 let), dětské hřiště, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelba; za poplatek tenis, půjčovna kol, WiFi, prádelna, paragliding a windsurfing. Hosté mohou využívat služeb 4 restaurací/pizzerií, baru, obchodů a bazaru.

Kemp nabízí ubytování v mobilehomech až pro 6- 7 osob (dle typu) nebo ve vybaveném stanu. Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den (nelze u stanu Maxi Tent).
Možnost zapůjčit povlečení (platí se na místě, nutno objednat předem) - jednolůžko 15 €, dvoulůžko 20 €.
Mobilehome Happy Relax (trilo4): mobilhome s kuchyňským koutem, koupelnou a krytou terasou s posezením. Maximální obsazenost 5 dospělých a 1 dítě (do 1,50 m a méně než 60 kg). Uvedená cena platí pro max. 4 osoby, případná 5. a 6.osoba za poplatek).

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.