Camping Centro Vacanze Isuledda

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Cannigione di Arzachena
Název ubytování Camping Centro Vacanze Isuledda
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Centro Vacanze Isuledda se nachází v malebné části ostrova Sardinie, v srdci zálivu Arzachena se třemi písečnými plážemi. Nádherná lokalita je vhodná i pro plachtění či potápění. Kemp leží cca 20 m od písečné pláže, plážový servis za poplatek 11 - 26 €/den - cena se liší podle sezóny.

Hosté mají k dispozici bar, restauraci/pizzerii, market, bazar, animace (v italštině), mini klub, dětské hřiště, hřiště na fotbal, plážový volejbal, ping-pong, WiFi (za poplatek), parkoviště, fitness, wellness centrum, půjčovnu kol. Možnost připlatit stravování.

Kemp nabízí ubytování v pohodlně zařízených mobilehomech s TV a klimatizací (za poplatek 7 EUR/den).
Pobyt s pejskem je povolen pouze v MH Baia Smeralda a Baia Sardinia, za poplatek cca 5-9 €/den + závěrečný úklid 70 €, nutno vyžádat předem.

Na místě se platí povinný poplatek za klubovou kartu 1 €/osoba/den, děti do 3 let zdarma.
(quadri6): mobilhome pro max. 6 osob, cca 32m2. Obytná místnost s kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice a 2x pokojík se dvěma lůžky, koupelna s WC a sprchou, venkovní veranda. Klimatizace za poplatek 7 €/den.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, fitness, wellness, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.