Camping Terrazzo sul Mare

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marche, Cupra Marittima
Název ubytování Camping Terrazzo sul Mare
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Terrazzo Sul Mare se rozprostírá na klidnějším místě, uprostřed olivovníků a pinií, na pozemku o rozloze 16 000 m2 v městečku Cupra Marittima, cca 500 m od moře.
K dispozici je ubytování ve zděných či dřevěných bungalovech nebo v mobilhomech. V areálu je hostům k dispozici bar, bazén, dětské hřiště, stolní tenis, prádelna (na žetony) a připojení na WI-FI.
Na pláži mohou klienti využívat malou restauraci, kde lze ochutnat různé regionální či rybí speciality. Nedaleko kempu je supermarket, trafika, banka a tenisové kurty.
Povolen pobyt s malým pejskem (za poplatek 15 €/týden, na vyžádání při rezervaci), výjimkou je ubytování v mobilhomu, kde je pobyt s domácím mazlíčkem zakázán.
Na místě se neplatí vratná kauce, v případě, že klient způsobí nějaké škody, musí je uhradit.

Za poplatek je možné objednat plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka/mobilehome; bungalov. Ceny jsou: 25€/týden v červnu a září; 35€/týden v červenci; 80€/týden v srpnu.
(trilo5): apartmán ve zděném bungalovu. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžková a třílůžková ložnice, koupelna, TV, klimatizace, terasa.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, klimatizace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.