Camping Thurium Villaggio

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Corigliano Calabro
Název ubytování Camping Thurium Villaggio
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 463 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Thurium Villaggio se nachází v Kalábrii přímo u písečné pláže.
Pro hosty je zde restaurace/ pizzerie, zmrzlinárna, bar a menší supermarket. Za poplatek je možné využít prádelnu, internet point a WiFi. Pro děti i dospělé kemp nabízí animace (cca 1.6. - 15.9.). K dispozici za příplatek jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbal, basketbal, půjčovna kol a půjčovna šlapadel. Bazén s vířivkou ( cca 1.6. - 15.9.).
Velká písečná pláž, která je přístupná přímo z kempu disponuje plážovým servisem. Pro hosty je k dispozici zdarma 1 plážový servis ( slunečník + lehátko + křesílko) pro 1 mobilehome.

Jedno parkovací místo je již zahrnuto v ceně. Druhé parkovací místo je za poplatek. Po vyložení zavazadel jsou hosté požádáni, aby zaparkovali své auto mimo borovicový háj na konkrétních parkovištích nebo na vyznačených místech.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard pro max. 5 osob - 4 dospělé a dítě max. 12 let. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Lze zapůjčit povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
MH Happy Standard (trilo4): MH pro 4 dospělé a jedno dítě max. 12 let: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, pokoj se 3 lůžky, soc. zařízení; venkovní terasa: stůl s židlemi a dvě lehátka. Na vyžádání za příplatek možnost 5. osoby.

Popis ubytování

Vybaveníbazén, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.