Camping Tonnara

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Cala Sapone
Název ubytování Camping Tonnara
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Tonnara se nachází na ostrově Sant´Antico, který patří k Sardinii, se kterou je spojen mostem. Rozlehlá oblázková pláž je dostupná přímo z kempu.
Hosté mohou využívat bazén (plavecké čepice jsou povinné) s vyhrazeným prostorem pro děti. Kemp nabízí také sportovní aktivity: fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbal. Pro děti je zde dětské hřiště. Během hlavní sezóny (červenec a srpen) se děti mohou zúčastnit animačních programů.
Na místě je také supermarket, restaurace / pizzerie, take-away občerstvení, bar, obchod s ovocem a zeleninou a také obchod se suvenýry. Dále je možné využívat WiFi a prádelnu na žetony.
Na vyžádání povolen pobyt se psem do 15 kg (1 pes/mobilehome, pouze některé rasy) za poplatek 150 Kč/den + 600 Kč/dezinfekce. Poplatek je nutné uhradit předem, nikoliv až na místě. Pejsek musí mít pas a očkovací průkaz.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.
MH Happy Premium (quadri4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna; venkovní terasa: stůl s židlemi a dvě lehátka. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.