Camping Toscolano

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lago di Garda/Jezero Garda, Toscolano Maderno
Název ubytování Camping Toscolano
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 015 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u jezera Lago di Garda v Campingu Toscolano v městečku Toscolano Maderno! 


3–7 nocí dovolená ve středisku Toscolano Maderno
Ubytování v mobilhomech v kempu Toscolano 
Spotřeba energie v ceně pronájmu
Animační program v hlavní sezóně od 1.7.2021 do 31.8.2021
Miniklub pro děti od 1.7.2021 do 31.8.2021
Doprava pouze vlastní
Venkovní bazén k dispozici
Tipy na výlety – Ravenna, Ferrara, San Marino


Toscolano Maderno – městečko na pobřeží největšího italského jezera
Toscolano Maderno je městečko nacházející se uprostřed západního břehu jezera Lago di Garda, v italském regionu Lombardie. Městečko najdeme při ústí říčky Toscolano mezi luxusními letovisky Fasano a Gardone na jihu a vesničkami Bogliaco a Gargnano na severu.
Camping Toscolano
Kemp Toscolano je nový residenční komplex situovaný kousek od jezera. Okolo se nachází veliké zahrady a parky pro příjemnou procházku. Residence je vybavena barem, restaurací, pizzerií, mini marketem, TV koutkem, dvěma bazény s lehátky a slunečníky, stolním tenisem, parkovištěm s omezenou kapacitou. Autobusová zastávka ve městečku Toscolano Maderno se nachází cca 400 m. Od centra Toscolana je kemp vzdálený 300 m. Platební/kreditní karty nejsou akceptovány.
Mobilhome s max. obsazeností 4 osob
Mobilhome (24 m2) je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňským koutem, 2 oddělenými ložnicemi, topením, SAT/TV, lednicí a klimatizací za poplatek 6 €/den. 
Mobilhome s max. obsazeností 5 osob
Mobilhome (24 m2) je vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 oddělenými ložnicemi, fénem, kuchyňským koutem, SAT/TV, lednicí a klimatizací za poplatek 6 €/den. 
Mobilhome Luxus s max. obsazeností 6 osob
Mobilhome (34 m2) je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, terasou, kuchyňským koutem, dvěma oddělenými ložnicemi, topením, SAT/TV, lednicí a klimatizací za poplatek 6 €/den.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Verona - zkrátka město Romea a Julie ze Shakespearového dramatu. Dále se zde nachází 3. největší amfiteátr po Koloseu v Římě a amfiteátru v Caupi. Verona nabízí zejména v letních měsících nespočet divadelních a hudebních festivalů. Historické centrum města od roku 2000 patří na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od cca 16.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den nad 12 let – hradí se na místě
Domácí mazlíčci jsou povolena na vyžádání u CK při rezervaci, poplatek 7 €/den – hradí se na místě
Dětská postýlka na vyžádání u CK při rezervaci, poplatek 5 €/noc – hradí se na místě
Povinná vratná kauce 100 €/pobyt/mobilhome
Spotřeba energie, plynu, vody a závěrečný úklid je zahrnut v ceně pronájmu mobilhomu (klienti jsou povinni uklidit kuchyň)
Klimatizace/topení za poplatek 6 €/noc – hradí se na místě
Nelze platit kreditní/platební kartou
Výměna ručníků (5 €/osoba) a povlečení (10 €/osoba) za poplatek na místě
Parkoviště v kempu bez poplatku, omezená kapacita, nelze předem rezervovat
Cestovat můžete s platným občanským průkazem
Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.