Camping Village Cavallino

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lido di Cavallino
Název ubytování Camping Village Cavallino
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Village Cavallino se nachází v letovisku Lido di Cavallino, přibližně 100 m od písečné pláže, kam vede z kempu přímá cesta. Areál uprostřed zeleně (pínie, olivovníky, platany) nabízí ubytování ve vybavených mobilhomech, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV, možnost klimatizace za poplatek 7 €/den.

Pro hosty je k dispozici recepce, bar, restaurace a pizzerie, wifi na předplacené karty, prádelna na žetony, dětské hřiště a herna, půjčovna kol a především bazén (otevřen podle počasí cca 15.5. - 30.9.; povinná čepice ) pro dospělé, dětské brouzdaliště a hydromasážní bazének. Děti mohou využít animační programy.
Povolen malý pes za poplatek 6 - 10 €/den (podle termínu) + povinný poplatek za závěrečný úklid 70 €. Pobyt se psem je povolen pouze v Baia Comfort; Baia Lux; Blu Romantic.

Možnost zakoupit stravování (snídaně, oběd, večeře), platí se na místě. Lze objednat plážový servis - cena 11-26 €/den podle sezóny.
(quadri6): cca 36 m2: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s dvěma lůžky, pokoj s patrovou postelí, 2x koupelna; venkovní prostor se stolem a židlemi. Klimatizace za poplatek 7 €/den. Pes zakázán.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.