Camping Village L´Ultima Spiaggia

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Bari Sardo Planargia
Název ubytování Camping Village L´Ultima Spiaggia
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Village L’Ultima Spiaggia se nachází v borovém lese přímo u pláže. Kemp leží na východním pobřeží Sardinie, v provincii Ogliastra.
Pro hosty jsou zde čtyři bazény propojené vodopády (dva dětské bazény s lagunami a dva dospělé bazény, z nichž jeden má vířivku), vybavené slunečníky a lehátky (podle dostupnosti).
Pro děti i dospělé je zde široká nabídka denních a večerních aktivit ( od 6.6. - do 6.9.). Děti mohou také využívat dětské hřiště.
Kemp nabízí i sportovní vyžití - fotbalové hřiště, plážový volejbal, tenis, stolní tenis a umělá lezecká stěna. Za poplatek je možné půjčení jízdních kol.
Hosté mohou využívat recepci, pizzerii/restauraci, bar, cukrárnu, supermarket, trafiku, tabák. V kempu je také prádelna a WiFi připojení k internetu.
Na oblázkovou pláž se lze dostat přímo z kempu. Na pláži je možné zakoupit plážový servis.

Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard pro max. 6 osob a Happy Standard Extra pro max. 6 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Na místě je nutné uhradit klubovou kartu: 3 €/osoba/den (kromě dětí do 5 let).
Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.


Na vyžádání povolen pobyt s pejskem (1 pejsek/mobilehome, pouze některé rasy) za poplatek 12 €/den + 20 €/dezinfekce. Pejsek musí mít pas a očkovací průkaz.
(trilo4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s palandou a vysouvacím lůžkem, soc. zařízení, venkovní posezení. Na vyžádání za příplatek možnost 5. a 6. osoby.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.