Camping Village Mare Pineta

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Sistiana
Název ubytování Camping Village Mare Pineta
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 553 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Village Mare Pineta se nachází na panoramatickém místě v lokalitě Sistiana, jen několik kilometrů od Terstu. Kemp má ideální polohu v zálivu Sistiana, moře v této části pobřeží je jasné a modré, okolní krajina se vyznačuje útesy a kopce pokrývá bujná vegetace. Tato oblast je ideálním výchozím bodem pro objevování okolí. Pláž s oblázky je vzdálená asi 2000 metrů a k dispozici je odvoz z/na pláž pro hosty zdarma.
Hostům je k dispozici bazén - v provozu podle počasí přibližně od poloviny května do konce září (povinná koupací čepice, lehátka za poplatek), bar, restaurace, obchod, animátoři, prádelna (za poplatek), wifi (za poplatek). Pro děti je zde dětské hřiště a miniclub. Možnost na místě přikoupit stravování.
Možnost pobytu s malým psem za poplatek, nutno předem vyžádat při rezervaci (pouze v Baia Lux a baia Comfort, do ostatních typů nesmí).
Baia Comfort (trilo4): mobilhome pro max. 4 osoby, cca 20 m2. Obytná místnost s kuchyňským koutem, TV, dvoulůžková ložnice a pokojík se dvěma lůžky, koupelna s WC a sprchou, WC.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.