Camping Village Roma Capitol

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lazio, Řím
Název ubytování Camping Village Roma Capitol
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Camping Village Roma Capitol je nový kemp o rozloze 26 hektarů. Nachází se v Ostia Antica, lokalitě bohaté na historii a umění, mezi Římem a pláží Lido di Ostia. Kemp je snadno dostupný vlakem, autobusem i metrem, cesta z letiště zabere maximálně 1 hodinu. Cca. 5 km od kempu se nachází pláž Cappano - Bagni di Roma.

Hostům je k dispozici: recepce, Wi-Fi (za poplatek), parkoviště, pračky a sušičky (za poplatek), fotbalové hřiště, basketball, plážový volejbal, tenis, půjčovna kol, restaurace/pizzeria, bar, supermarket, dětské hřiště. Kemp disponuje bazénem (povinná koupací čepice), dětským bazénem a soláriem, leházka u bazénu za poplatek. Na místě lze objednat stravování (snídaně, obědy, večeře).
Možnost pobytu s malým psem za poplatek, nutno vyžádat při rezervaci.
Baia Sardinia (quadri6): mobilhome pro max. 6 osob, cca 34m2. Obytná místnost s kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice a 2x pokojík se dvěma lůžky, koupelna s WC a sprchou, WC, venkovní veranda s posezením. Klimatizace za poplatek.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.