Condominio Tonin

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Adriatická riviéra - Spiaggia, Bibione
Název ubytování Condominio Tonin
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 354 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní/autobusem.Autobusová doprava (odjezdy v pátek odpoledne od 22.05. do 18.09.2020, návrat do ČR vždy v neděli dopoledne, od 31.05. do 27.09.2020):

2.040 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Dobříš, Příbram, Písek, Jihlava, Brno, Mikulov.

Nástupní místa s příplatkem 200 Kč/os.: Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Chomutov, Most, Louny, Slaný, Kladno, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň.

Nástupní místa s příplatkem 360 Kč/os.: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Nástupní místa jsou realizována při min. počtu 5 osob. Další nástupní místa na dotaz.
Cena nezahrnuje: Dopravu, delegátský servis v místě, vratnou kauci, plážový servis, cestovní pojištění, pobytovou taxu v místě.

Popis stravování

Stravování: Vlastní.

Popis ubytování

PopisModerní apartmánový dům se nachází v centrální části letoviska, je obklopený zelení.Vzdálenosti100 m od apartmánů pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody.UbytováníMono 4: obývací pokoj s lůžky pro 2-4 osoby, kuchyňský kout, TV/sat, koupelna s WC, terasa.

Bilo 4/5: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a palandou, TV/sat, koupelna s WC, terasa.

Trilo 5: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, TV/sat, koupelna s WC, terasa.Vybavení a službyVýtah, parkovací místa.Sport a zábavaVodní sporty, plážový volejbal, jízda na kole a kolečkových bruslích.Další informaceZa příplatek: klimatizace 35 €/apartmán/týden, dětská postýlka 25 €/týden, závěrečný úklid 50 € (pokud není proveden klienty), plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) zdarma v termínech do 22.06. a od 07.09., v ostatních termínech za poplatek.

Vratná kauce: 100 €/ap.

Domácí zvířata: malá zvířata na vyžádání povolena, 30 €.

Služby delegáta: ne.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.