Cvičení v Kalábrii

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Ubytování Hotel 4****
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 17 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prožijte svůj pobyt v Kalábrii aktivně. Čeká na vás nejen koupání a poznávání, ale také lekce cvičení, které prospějí vašemu zdraví. Hotel Parco dei Principi je příjemný hotel, nacházející se v samém srdci Cedrátové riviéry (Riviera del Cedro) a v jednom z nejvyhlášenějších letovisek na pobřeží – ve Scalee, cca 600 metrů od jejího centra a cca 80 metrů od pláže.

Popis ubytování

*** Popis hotelu ***
Hotel Parco dei Principi je příjemný hotel, otevřený celoročně, který se nachází v samém srdci Cedrátové riviéry (Riviera del Cedro) a v jednom z nejvyhlášenějších letovisek na pobřeží – ve Scalee, cca 600 metrů od jejího centra a cca 80 metrů od pláže. V okolí hotelu najdete obchody, bary, vlakové nádraží je cca 700 m. Místní autobusová linka spojuje přímořská města. Nedaleko hotelu se konají 1x týdně typické italské trhy. Přímo na hotelu probíhá jednou týdne “Kalábrijský večer” s typickým jídlem, kroji a hudbou. Transfer z letiště Lamezia Terme do hotelu je cca 120 km. V rámci hotelu Parco dei Principi 3*+ naleznete vybavení a servis:
* 162 pokojů
* recepce
* Wi-Fi připojení ve společenských prostorách zdarma
* trezor na recepci (pro úschovu hotovosti)
* 2-4 lůžkové pokoje
* venkovní bazén (uzavírá se každý den po dobu siesty)
* sluneční terasa u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma (do vyčerpání)
* restaurace
* bar
* v barech možná platba pouze nabitou hotelovou kartou, kterou klient získá na recepci
* společenská místnost s barem (otevřen v době společenských programů)
* parkoviště

*** POKOJE ***
Hotel svým klientům nabízí plně vybavené 2-4 lůžkové pokoje, které jsou vybaveny balkonem a nabízí výhledy na moře nebo k bazénu. Tří a čtyřlůžkové pokoje jsou řešeny formou přistýlky či přistýlek. Vybavení pokoje:
* balkón (jednolůžkové pokoje nedisponují balkonem)
* telefon
* minilednička
* TV
* topení/klimatizace 
* WC, koupelna (sprcha či vana)
* fén
* minibar na vyžádání (za poplatek)

*** PLÁŽ ***
Prostorná soukromá písečná pláž (s malými oblázky) je vzdálena cca 80 m od hotelu a je od něj oddělena pobřežní komunikací. Na pláž se dostanete pohodlně místním podchodem.  Plážový servis (slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křešílko ) na pokoj v ceně. Vodní sporty (kanoe) v ceně. Z pláže možnost výletů lodí po okolí (za poplatek).   Pláž vybavena toaletami, sprchami a barem (otevřen s ohledem na počasí a obsazenost hotelu).
*** AKTIVITY ***

* plážový volejbal
* fotbalové hřiště
* amfiteátr
* vodní sporty (kanoe)
* z pláže možnost výletů po okolí (závislé na počasí a obsazenosti hotelu)

Program zájezdu

Vaše cvičení pro zdraví a dobrou kondici

Během vašeho zájezdu bude cvičení probíhat ve dvou blocích. Dopolední lekce jsou zaměřené na rozproudění energie, posílení oslabených svalů, jejich protažení a pozvolné rozcvičení ztuhlých kloubů a páteře. Aby cvičení bylo bezpečné a nedošlo při něm k poškození těla, zahřejete se nejdříve aerobními cviky, které navíc pomohou odvádět škodliviny z vašeho těla. Lekce budou probíhat v příjemném tempu, podle fyzických možností všech členů skupiny. Podvečerní lekce plynou v klidnějším tempu a šetrným způsobem protahují všechny tělesné partie s ohledem na maximální přínos pro vaše zdraví a pohodu.

Vliv cvičení na lidský organismus

O blahodárných účincích fyzické aktivity na lidský organismus i ve zralém věku již informoval nejeden vědecký výzkum. Vyjmenujme si alespoň ty nejpodstatnější výhody: Cvičení posiluje svaly – pevné svaly zajišťují správné držení těla a tím se výrazně ulevuje celému pohybovému aparátu od bolestivých obtíží. Navíc je pravidelná fyzická aktivita prevencí vzniku osteoporózy. Cvičení podporuje zdravý oběhový systém – lepší činnost srdce a krevního oběhu, optimální hodnoty krevního tlaku i cholesterolu jsou dalšími benefity pravidelného pohybu. Cvičení udržuje dobrou kondici – díky pravidelnému pohybu můžeme docílit zdravé tělesné hmotnosti a vynikající formy až do vysokého věku. Nepostradatelný je pak pohyb pro osoby trpící diabetem. Cvičení zlepšuje psychickou odolnost – sportování na čerstvém vzduchu je jako balzám na nervy. Posiluje psychiku, odbourává stres a pomáhá klidnit emoce. Vhodné aktivity v přiměřeném množství navíc pomáhají zlepšit kvalitu spánku.

Seznamte se s lektorkou

Vlasta Johnová termín: 18. 6. – 25. 6. 2020 Co Vás na cvičení baví? V pohybu vidím základ zdravého života a ve spojení s hudbou vidím krásu nesmírnou. Jaké je Vaše životní motto? Pohybem za zdravím a krásou. Co našemu klientovi můžete právě Vy za sebe na daném zájezdu nabídnout? Zvu vás do příjemného prostředí, do příjemné společnosti  za prožitky společného cvičení, které obohatí vaši dovolenou.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.