Dolomity - Val di Fiemme, hotel Bellamonte, wellness a bazé...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sella Ronda
Název ubytování Bellamonte
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Val di Fiemme je jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v Itálii, nabízející fantastické lyžování v Dolomitech. Najdete zde více než 140 km sjezdovek různých stupňů obtížnosti. Ve Fiemme se nachází pět krásných lyžařských areálů. Mimořádnou sněhovou jistotu mají místní vysokohorské sjezdovky, které míří do výšek hodně nad 2 000m. V téměř každém areálu Val di Fiemme najdete nejmodernější lanovky a takřka kompletní pokrytí lyžařských terénů výkonným systémem umělého zasněžování.
Velkou výhodou pro automobilisty je skutečnost, že mimo posledních cca 35 km vede jejich příjezdová cesta stále po dálnici.

SKIPASS VAL DI FIEMME - OBEREGGEN nabízí na 140 km sjezdových tratí (11% černých tratí, 45% červených tratí a 44% modrých tratí) přes 50 moderních lanovek a vleků. Platí pro 2 velká střediska SKI CENTER LATEMAR a ALPE CERMIS a tři střední střediska PASSO ROLLE, ALPE LUSIA a PASSO LAVAZE. Se skipassem platným na 4 a více dnů získáte navíc zdarma:
- možnost využít skibusové dopravy v regionu

SKIPAS – NEJLEPŠÍ VOLBA !
Ve Val di Fiemme platí několik variant skipasů. Základní pro oblast VAL DI FIEMME – OBEREGGEN, který nabízí dostatek možností pro týdenní lyžování.
Dalším skipasem je superskipas DOLOMITI SUPERSKI umožňující lyžování na více než 1 200 km sjezdovek. Je atraktivní (také mnohem dražší), ale jeho plné využití je diskutabilní (spíše nemožné).
Vynikající je kombinovaný skipas Val di Fiemme + Dolomiti Superski. Umožňuje stálé lyžování v oblasti Val di Fiemme a 1 – 2 dny v celé oblasti Superski. Doporučujeme prostudovat ceníky v příloze. Lyžaři kombinované skipasy ocení a zároveň ušetří za zřejmě zbytečný Superski.

{{clanek:Skimapa - VAL DI FIEMME}}
{{clanek:Skimapa - Vla di Fiemme - SKI CENTER LATEMAR}}
{{clanek:skimapa-sella ronda}}

{{clanek:Ceny skipasů - Val di Fiemme}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 720 km z Prahy 690 kmz Ostravy 890

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetuvečeře výběr z menu + salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: kompletně zrenovovaný hotel **** Bellamonte leží v oblasti Val di Fiemme, nedaleko Predazza. Je vzdálen 2 km od lyžařského střediska Alpe Lusia a 7 km od lanovek velkého lyžařského střediska Latemar (Predazzo). Cca 16 km je další velké středisko Cavalese. Všechny střediska patří do známého skiregionu Val di Fiemme – Obereggen. Ale ani slavná lyžařská houpačka Sella Ronda není nedostupná. Známá „nástupní“ lanovka Campitello je vzdálena jen 29 km. Zastávka skibusu ja cca 80 m od hotelu. VYBAVENÍ: pěkné wellness centum s menším bazénem, finskou saunou, tureckými lázněmi a základním fitness. Restaurace, recepce, wifi v hale, slónek a bar. POKOJE: > Dvoulůžkové pokoje standard: cca 20-25 m², některé s možností 1 přistýlky, sprcha/WC, fén, TV, wifi, minibar, trezor, část s balkonem. > Rodinný pokoj: cca 30 m², se 2 přistýlkami, pro 3 – 4 osoby, dřevem obložený, manželská postel, 2 přistýlky, moderně vybavené, sprcha, WC, fén, TV, wifi, trezor, minibar, některé s balkónem > jednolůžkový pokoj standard: cca 17 m², sprcha, WC, fén, TV,wifi, minibar, trezor UPOZORNĚNÍ: VOP čl.14: u hotelu Bellamonte je zpřísněno odstupné v případě odstoupení od Smlouvy ze strany zákazníka: v období od přihlášení do 36 dnů před zahájením pobytu je výše storna 40%, 35 a méně dnů před zahájením zůstává dle čl.14. check in 14.00-20.00 // check out do 10.00Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.