Fattoria di Corsignano

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Oblast Chianti
Název ubytování Fattoria di Corsignano
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 12 285 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Romantická venkovská usedlost Fattoria di Corsignano se rozkládá na pozemcích o rozloze 22 hektarů, uprostřed polí a toskánských vinic v proslulé vinařské oblasti Chianti, 8 km od města Siena a 100 km od toskánského pobřeží. Čtyři historické domy byly pečlivě zrekonstruovány a nabízí ubytování v jedinečných pokojích a apartmánech, vše v původním toskánském venkovském stylu: terakotové podlahy, dřevěné stropní trámy, kamenné zdi a typické barevné stěny. K dispozici je 6 Country Suite a 9 apartmánů. Každý pokoj či apartmán má samostatný vchod, stropní ventilátor, výhled na město Siena nebo do okolních vinic, parkovací místo a terasu či zahrádku. Během letní sezony je pro hosty v zahradě k dispozici venkovní bazén se slanou vodou, dále lehátka, zahradní gril, recepce a restaurace, wifi.
Pobyt s pejskem povolen na vyžádání za poplatek 6 €/den.

U pokojů Country Suite a Country Suite Comfort je v ceně zahrnuta snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo snídaní pro ostatní apartmány.

Na místě se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 1,5 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).
(bilo2): obývací místnost s kuchyňským koutem (může být v kuchyňské skříni), dvoulůžková ložnice, koupelna a venkovní posezení. Možnost přistýlek, výhled na okolní krajinu, cca 200 m od restaurace a bazénu.

Popis ubytování

Vybaveníbazén s mořskou vodou, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.