Golf v Dolomitech - hotel Golf s ALL inclusive s bazéne...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Folgaria
Ubytování Dolomity - hotel Golf
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 7 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Golf v Itálii, nádherná golfová dovolená s wellness v nejjižnějším středisku Dolomit (jen 90 km od Jadranu). Nádherné, skvěle hodnocené horské golfové hřiště leží na loukách ve výšce 1.190 - 1.380 m nedaleko lyžařského a turistického letoviska Folgaria. Vedle hřiště se nachází oblíbený **** golfhotel (má příznačný název Golf) s vyhledávaným stravováním formou all inclusive. Velkou výhodou pro rodiny s malými golfisty a turisty je ubytování pro děti zdarma. V okolí 50 km najdete 5 dalších golfových hřišť (doporučujeme Asiago a pak vzdálenější, znamenité hřiště Bogliaco u čarokrásného jezera Logo di Garda). Hosté však většinou využívají „domovské“ hřiště naproti hotelu a užívají si rekreace a turistiky v nádherném okolí. Najdou zde turisticky dostupné vrcholy (o výšce mezi 1.500 – 2.000 m), vodopády, kouzelné jezero v Lavarone, romantické horské obce, krasové jeskyně. Proslulá je turistická stezka "Trekking dei Forti" vedoucí přes tři velké pevnosti Forte Cherle, Dosso del Sommo di Serrada a Forte Sommo Alto z první světové války. Úchvatným zážitkem je návštěva zachovalé, obrovské pevnosti Forte Belvedere v Lavarone. Byla postavena v letech 1908-1914 na skalním útesu nad Val d'Astico. Někteří historici tvrdí, že právě zde padl roku 1915 první výstřel na italské frontě. Také cyklisté zde naleznou nepřeberné množství tras vedoucích jak fascinující přírodou, tak po stopách 1. Světové války. Na nedaleké plošině Lavarone si můžete zaplavat v magickém jezírku s údajně nejčistší vodou v Alpách. Meditoval zde dokonce sám Sigmund Freud, otec psychoanalýzy (co by dnes poradil golfistům, kteří mají problém „s hlavou“ ?). V samotné Folgarii stojí rozhodně za návštěvu historické centrum, kostely, muzeum války. Láká také možnost navštívit Benátky (necelé 2 hodiny autem), čarokrásné jezero Lago di Garda (40 minut) a samozřejmě světoznámou Veronu (hodina jízdy).

{{clanek:mapa-hriste-folgaria}}
18 jamkové, mistrovské horské golfové hřiště se nachází v čarokrásném horském prostředí na náhorní plošině Folgaria v Trentinu, přímo naproti hotelu **** Golf. Díky své nadmořské výšce 1.190-1.380 m je dobře hratelné také v létě, kdy jsou jiné italské (jihoevropské) golfové destinace mnohdy zasaženy vlnou veder. Část kurzu vede údolím, zalesněnou krajinou chránící proti větru i letnímu slunci. Následně hráči stoupají na pohádkovou náhorní plošinu, kde najdou také širší ferveje s fantastickými, panoramatickými výhledy na okolní hory. Golfový areál zahrnuje také menší driving range, pitching green a putting green. Pro hosty hotelu Golf sleva na Green fee a bugy.

{{clanek:trentinska-golfova-karta}}
Pro hráče na hřišti Folgaria (ale také na okolních golfových hřištích) je výhodná Trentinská golfová karta.
Platí na 6 her na 9 jamkových hřištích, nebo 3 hry na 18 jamkových. Její cena je 120€ (srpen je s doplatkem) a lze ji zakoupit na místních hřištích a v golfových hotelech.

Stravování a další program:
Snídaně formou bufetu
Večeře servírované - výběr ze 3 menu (případně formou bufetu)
Nápoje k jídlu (točené pivo, stolní víno, nealko nápoje, voda)
Volný vstup do hotelového bazénu (děti do 16 let jen v doprovodu dospělého, nutná koupací čepice)
3x týdně posezení v piano baru s živou hudbou
WIFI v hale a některých pokojích (ne v apartmánech)
Parkování
1x vstup do wellness centra (sauna, turecké lázně, parní lázně, fitness) – jen při pobytu od 7 nocí
za příplatek: wellness centrum (v případě zájmu ): sauna, turecké lázně, tropická sprcha a posilovna.

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 770 km z Prahy 740 kmz Ostravy 940 km

Popis stravování

Polopenze s nápoji Snídaně formou bufetuVečeře servírované - výběr ze 3 menu, případně formou bufetuNápoje k jídlu (točené pivo, stolní víno, nealko nápoje, voda)

Popis ubytování

POLOHA: Krásný wellness hotel**** Golf hotel ležící 2 km od jihodolomitského letoviska Folgaria, jen 200 m do "romantického minicentra" městečka (vesničky) Costa di Folgaria. Luxusní hotel je postaven v jihotyrolském stylu. VYBAVENÍ: restaurace, piano bar, recepce, terasa, dětský klub, parkoviště. Turisté zde po absolvování horských výstupů naleznou pěkné wellness centrum a v něm turecké lázně, saunu, fitness, krytý bazén. Wi-Fi v hale a některých pokojích (ne v apartmánech). POKOJE:* Pokoj STANDARD: dvoulůžkový pokoj (cca 19 m², bez možnosti přistýlky), obsazenost 2 osoby - vybavený sprchou/WC, kabelovou TV, trezorem, fénem, minibarem a balkónem.* Pokoj SUPERIOR: dvoulůžkový pokoj (cca 24 m², 1 přistýlka nebo 2 dětské přistýlky), obsazenost 2-4 osoby - vybavený sprchou/WC, kabelovou TV, trezorem, fénem, minibarem a balkónem. * Pokoj FAMILY: (větší, až se 2 přistýlkami - rozkládací lůžko, nebo patrové lůžko) obsazenost 3-4 osoby - sprcha/WC, kabelová TV, trezor, fén, minibar a balkón. Check in od 15.00 hod. / Check out 10.00 hod. Check in od 15.00 hod. / Check out 10.00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.