Grand Eurhotel Residence

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Montesilvano
Název ubytování Grand Eurhotel Residence
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 848 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Grand Eurhotel Residence je depandancí vedlejšího hotelu Grand Hotel Montesilvano, se kterým je spojen průchodem. Leží v centrální části letoviska Montesilvano, hned v první řadě u písečné pláže.
Pro hosty je k dispozici recepce a vstupní hala s wifi, restaurace a bar, dva výtahy, tenisový kurt, veřejné parkoviště zdarma (do obsazení) a především venkovní bazén (otevřen přibližně od 5/6 do 4/9), bazén pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky (do obsazení).
Od začátku května do konce září (podle počasí) zahrnuje cena také plážový servis pro každý apartmán: slunečník, lehátko a křesílko.
Všechny apartmány jsou moderně zařízeny, mají vlastní koupelnu, fén, TV, vybavený kuchyňský kout s lednicí a elektrickým dvouvařičem, trezor, klimatizaci a prostorný balkon.

V období od 12/6 do 18/9 se na místě platí povinný poplatek za klubovou kartu 35 €/osoba/týden (od věku 3 let).
(mono4): obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a možností přistýlek pro 2 osoby (gauč, rozkládací lůžko), koupelna.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.