Grand Hotel Misurina

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Cortina d´Ampezzo
Ubytování Grand Hotel Misurina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 11 127 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tradiční alpský kompletně renovovaný hotel Grand Hotel Misurina s krásným výhledem na Dolomity se nachází v klidné lokalitě u jezera Misurina, přibližně 15 km od střediska Cortina d´Ampezzo. Hotel disponuje 86 pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, minibarem a některé s balkonem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (wifi v hale za poplatek), restaurace, vnitřní bazén (zdarma), americký bar, piano bar, animace, wellness centrum za poplatek (sauna, turecké lázně, masáže, vířivka, fitness, solarium) - vstup povolen od 16 let, čítárna, herna pro děti, venkovní nehlídané parkoviště do vyčerpání kapacitynebo garáže za poplatek. Pobyt s malým psem je povolen za poplatek cca 20 €/den (na vyžádání při rezervaci).

Stravování formou polopenze - snídaně formou bufetu a servírované večeře (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).
Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 2 let zdarma, ostatní sleva 50%.
(double2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlek, všechny s vlastní koupelnou, TV, telefon, fén a minibar (za poplatek). Pobyt s polopenzí.

Popis ubytování

Vybavenívnitřní bazén, vířivka, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, topení, animace, polopenze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.