Holiday Village Florenz

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia-Romagna, Lido degli Scacchi
Název ubytování Holiday Village Florenz
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 426 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Holliday Village Florenz se nachází v letovisku Lido degli Scacchi a je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi.
Hostům je zde k dispozici bazén (koupací čepice povinná), který je rozdělen na dvě části - první dosahuje v nejhlubším místě hloubky 1,50 m; druhá část s hloubkou 0,50 m je určena dětem.
Kemp nabízí animace nejen pro děti a mládež, ale i pro dospělé. Pro děti je zde i dětské hřiště. Dále je k dispozici řada sportovních aktivit - fotbal, tenis, volejbal, basketbal, škola plachtění a fitness.
Hosté mohou využít nabídky pizzerie, dvou restaurací, dvou barů, plážového baru a supermarketu. Lze objednat stravování.
V Holliday Village Florenz se také nachází Wellness - Center s vířivkou, zážitkovou sprchou, parní lázní a s nabídkou masáží.
Ke každému mobilehomu náleží jedno parkovací místo pro osobní automobil. Cena zahrnuje také povlečení a ručníky.
Mobilehomy jsou vybaveny WiFi a klimatizací; kromě Raffaello, Tiziano, Leonardo a Bungalow Dune mají i mikrovlnnou troubu. Caravaggio, Da Vinci, Tintoretto a Donatello disponují navíc i Sat TV a myčkou.
Pobyt s pejskem/kočičkou je na vyžádání povolen za poplatek 10 €/den. Pro pejsky je vyhrazena část pláže.
Plážový servis je možné objednat za poplatek 80 - 110 €/týden (dle termínu).
Caravaggio (trilo5): nachází se přímo u pláže; obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s jedním lůžkem a s palandou, 2x koupelna, krytá veranda a střešní terasa s výhledem na moře; klimatizace, myčka, mikrovlnná trouba, TV.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, fitness, wellness, tenisový kurt, myčka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, animace, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.