Holiday Village - Villaggio Fiori

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Název ubytování Holiday Village - Villaggio Fiori
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 883 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Holiday Village - dříve pod názvem Villaggio Fiori - složené z 20 řadových vilek se nachází na klidném místě v zeleni, na rozhraní Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta, přibližně 1 km od písečné pláže. V oplocené zahradě je bazén pro dospělé i děti (otevřen podle počasí od poloviny května do poloviny září). Každá vilka má dvě parkovací místa, mikrovlnnou troubu, velkou ledničku, kávovar, TV Sat, trezor a klimatizaci. K dispozici jsou také společné pračky.
WI-FI zdarma - pro každý apartmán jeden přístupový kód, další za poplatek (jedná se o tzv. Light Wifi, nelze download/streaming).
(penta9): třípatrová vilka. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa s posezením a krbem, malá venkovní koupelna. Točitými schody se jde nahoru: v 1. patře dvě manželské ložnice - obě s balkonem, jednolůžkový pokoj, koupelna, ve 2. patře podkrovní dvoulůžkový pokoj.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, větší vila / řadová vilka,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.