Hotel Alfredos

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini Rivazzurra
Ubytování Hotel Alfredos
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisRimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj.

Rodinný hotel leží cca 100 m od pláže v části letoviska Rivazzura di Rimini. Pokoje jsou moderně zařízeny a mají balkon. Hotel se nachází cca 700 m od zábavního parku Fiabilandia. Je vhodnou volbou pro všechny, kteří mají rádi slunění na pláži a zábavu.Plážcca 100 m, písečná s povzolným vstupem do moře (udávaná vzdálenost je k nejbližší pláži, která bývá zpoplatněna)Stravamožnost snídaně, polopenze nebo plné penze ( ke stravě 1/2 l vody + 1/4 l vína)
(snídaně bufetová, oběd a večeře výběr z menu + zeleninový bufet)Typ ubytování2-4 lůžkové pokoje s koupelnou / wc, fénem, balkonem, TV / SAT, telefonem, klimatizací za poplatek 5,5 EUR / pokoj / noc ( vícelůžkové pokoje s palandou jako přistýlka)Cena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegátaPovinný poplatekpobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.