Hotel Armstrong

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rivazzura di Rimini
Ubytování Hotel Armstrong
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená v italském Rimini! Ubytování v hotelu Armstrong***, jen 50 m od pláže, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!


Dovolená na 3–7 nocí v italském Rimini
Ubytování v hotelu Armstrong***
Klimatizované pokoje pro 2–4 osoby
Stravování formou polopenze či plné penze s nápoji
Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma
Hotel pouze 50 m od pláže
WiFi k dispozici ve veřejných prostorách hotelu
Doprava vlastní nebo autobusem
Vhodné pro rodiny s dětmi
Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium


Rimini – největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v hotelu Armstrong***
Hotel Armstrong se nachází v části Rimini zvané Rivazzurra pouhých 50 m od pláže. Mezi vybavení hotelu patří recepce, výtah, úschovna zavazadel, bar, restaurace, společenská místnost s TV, klimatizované společné prostory, WiFi (zdarma) ve společných prostorách, parkování (zdarma, omezená kapacita, nelze předem rezervovat). Klienti mohou využít vyhřívaný bazén v časech od 10.00 do 12.20 a od 15.30 do 19.20 hod. v období od 29. 5. do 18. 9., rodiny s dětmi mohou navštívit nedaleký aquapark v letovisku Rimini.
Dvoulůžkový pokoj Standard s možností až 2 přistýlek
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, fénem, trezorem, telefonem, SAT/TV, klimatizací a balkonem.
Děti ve věku 0–2,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel. Dětskou postýlku lze vyžádat zdarma. V případě, že se jedná o 2 dospělé a 1 dítě do 2,99 let, nebudou mít pokoj 2+1, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – dítě nemá přistýlku, ale spí s rodiči v posteli (případně na vyžádané postýlce). V případě, že se jedná o 2 dospělé a 2 děti do 2,99 let, nebudou mít pokoj 2+2, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – děti nemají nárok na přistýlku, ale spí s rodiči v posteli!
Stravování formou polopenze s nápoji nebo plné penze s nápoji

Polopenze s nápoji (snídaně a večeře + nápoje k večeři) – zkratka HBB. Polopenze s nápoji je v základní ceně hotelu, ale aby věděl náš zahraniční partner, že se jedná o polopenzi s nápoji, která se značí a objednává zkratkou HBB, tak máme u zájezdu stravování nastavené formou příplatku, který je 0 Kč.Plná penze s nápoji (snídaně, obědy a večeře + nápoje k obědu a k večeři) – zkratka FBBSnídaně jsou podávány formou sladkého a slaného bufetu, u snídaní jsou nápoje automaticky v ceně
Obědy/večeře servírované s výběrem ze 3 menu, zeleninový bufet, ovoce či dezert
Nápoje zahrnují neomezenou konzumaci nápojů během jídel (místní víno + minerální voda)Všechny osoby na smlouvě musí mít stejné stravování, pokud si tedy vyberete například příplatek k plné penzi – nápoje nebo nápoje a plážový servis, tak ten stejný příplatek musí být nastaven i u osob na přistýlkáchPříplatky v kalkulaci jsou vždy na osobu a pobytNa příplatky za stravování platí slevy jako na přistýlky

Písečná pláž jen 50 m od hotelu
Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Hlavní části pláže jsou placené. Od hotelu Armstrong je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 50 m. Plážový servis je za poplatek cca 15–20 €/den dle pronajímatele a termínu pobytu.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 12.00 hod., check out do 9.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./noc, hradí se na místě
Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK za poplatek 10 €/pobyt – hradí se na místě
Děti ve věku 0–2,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel
Dětskou postýlku lze vyžádat zdarma (na vyžádání v CK)
Parkování je možné u hotelu s omezenou kapacitou, nelze předem rezervovat
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.