Hotel Blumen

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini
Ubytování Hotel Blumen
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Rodinná dovolená v italském Rimini, v hotelu Blumen*** přímo na pláži, vstup do aquaparku Arenas zdarma a až 2 děti do 6,99 let mají pobyt zdarma!


3–7 nocí v letovisku Viserba di Rimini
Ubytování v hotelu Blumen*** 
Pokoje pro 2–4 osoby
Až 2 děti do 6,99 let na přistýlce zdarma1x vstup/pokoj do aquaparku Arenas
Stravování formou plné penze s nápoji
Hotel je přímo na pláži
Plážový servis v ceně
Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku
Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium
Vlastní nebo autobusová doprava


Rimini – největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v hotelu Blumen*** přímo na pláži
Tento hotel se nachází přímo u písečné pláže a nejbližší restaurace a nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m. Hotel je vybaven recepcí (24 hod.), barem, výtahem, restaurací s výhledem na moře, společenskou místností s TV, úschovnou zavazadel a WiFi připojením. Pro parkování jsou dostupná 2 parkovací místa zdarma (200 m a 600 m od hotelu) – není možné rezervovat předem. Pro rodiny s dětmi je k dispozici na vyžádání předem v CK dětská postýlka za poplatek 5 €/den (platí se na místě), dětská židlička a dětské menu zdarma a také zde najdou dětský koutek/hřiště a miniklub. Pro hosty hotelu je dále k dispozici beach volejbal (zdarma) a sleva na půjčovné kol (půjčovna hned vedle vstupu do hotelu). Hotel akceptuje malá/střední domácí zvířata na vyžádání předem v CK bez poplatku. V hotelu jsou přijímány platební karty. Budova hotelu má 5 podlaží a celkem 84 pokojů. 

Vstup do aquaparku Arenas zdarma
V hotelu dostanete volný vstup do aquaparku Arenas s bazény a klouzačkami. Vstup je 1x za pobyt pro celý pokoj. Arenas je cca 1 km jižně od hotelu na pláži.


Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek
Pokoje o rozloze cca 15 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem a WiFi. Přistýlky jsou řešeny formou patrové postele.
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a možností 2 přistýlek
Pokoje o rozloze cca 15 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem s výhledem na moře, klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem a WiFi. Přistýlky jsou řešeny formou patrové postele.
Stravování formou plné penze s nápoji

Snídaně formou bohatého bufetu
3–chodový oběd i večeře s možností výběru, doplněné o salátový bufet
Nápoje k jídlu jsou zahrnuty v ceně: domácí víno, voda a nealko nápoje
Pobyt začíná obědem a končí snídaní

Písečná pláž přímo před hotelem
Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené. Plážový servis je zahrnut v ceně (1× slunečník a 2× křesla) na pokoj v období cca od 15. 5. do 15. 9. 2021.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 12.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os. od 13 let/noc – hradí se na místě
Malá/střední domácí zvířata povolena na vyžádání předem v CK zdarma
V ceně ubytování je plážový servis (1 slunečník a 2 plážová křesla)/pokoj
Dětská postýlka za poplatek 5 €/den– hradí se na místě, na vyžádání u CK
Nehlídané parkoviště zdarma (s omezenou kapacitou, nelze předem rezervovat)
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Vlastní i autobusová doprava
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rimini, město okouzlujících historických památek a nádherných dlouhých pláží Pro českého turistu je město Rimini v italské oblasti Emilia - Romanga spojováno s luxusními hotely a městem jen pro movité turisty. Město je ovšem přívětivé pro každého cestovatele a skrývá v sobě historii i krásné mořské pláže.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.