Hotel Bolivar

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo ovest
Ubytování Hotel Bolivar
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Bolivar s bazénem se nachází cca 100 m od pláže v západní části letoviska Lido di Jesolo, přímo na hlavní ulici s množstvím obchodů, která se ve večerních hodinách změní na pěší zónu.
V hotelu jsou k dispozici restaurace, terasa s barem, bazén, parkoviště (do vyčerpání kapacity, nelze rezervovat předem), výtah a TV místnost. Vchod, restaurace a bazén byly renovovány v roce 2010. V přízemí hotelu je možnost Wi-Fi zdarma.
Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, balkonem, fénem, telefonem, TV, trezorem a minibarem. Klimatizaci v pokoji je nutné vyžádat již při rezervaci (ne všechny pokoje ji mají). V ceně je plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko/pokoj).
Pobyt s pejskem do 10 kg je povolen bez poplatku, nutno vyžádat při rezervaci.
Stravování: pobyty se snídaní (BB) nebo s polopenzí (HB). Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované s výběrem z 3 menu a salátovým bufetem.

Slevy na 3. a 4. lůžko: jedno dítě do 2 let zdarma, děti do 12 let sleva 50%, ostatní sleva 15%.

Povinně se platí pobytová taxa ve výši cca 1 €/os./den (děti do 12 let zdarma).
QPL + HB (double2): dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení, balkón, TV, telefon, trezor, fén, minibar, klimatizace (na vyžádání za příplatek 7 €/den) QPL + BB (double2): dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení, balkón, TV, telefon, trezor, fén, minibar, klimatizace (na vyžádání za příplatek 7 €/den)

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.