Hotel Brown s bazénem

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini Marina Centro
Ubytování Hotel Brown s bazénem
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

PopisRimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj.

Hotel Brown  ležív RIMINI v části Marina Centro, cca 400 m od pláže. Hotel disponuje bazénem, jacuzzi (za poplatek), internet, recepcí (kde je možnost si pronajmout trezor). Hotel Brown disponuje restaurací, do které chodějí klienti hotelu Atrium a Hotel Atrium má bazén, který využívají klienti hotelu Brown.Plážcca 400 m, písečná s povzolným vstupem do moře (udávaná vzdálenost je k nejbližší pláži, která bývá zpoplatněna)Stravamožnost polopenze nebo plné penze (k jídlu voda bez limitu + 1/4 l vina)
(snídaně bufetová, oběd a večeře výběr z menu + zeleninový bufet)Typ ubytování2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV/SAT, wifi, fén,telefon,trezor, koupelna/wc, klimatizace, balkonCena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegátaPovinný poplatekpobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)



Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.