Hotel Cambridge

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lido di Jesolo
Ubytování Hotel Cambridge
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 329 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Tento 4* hotel je situován jen několik kroků od známého Piazza Mazzini, v centru nočního života. Hotel nabízí nově rekonstruovaný vyhřívaný bazén, Wi-Fi v celém hotelu, půjčovna kol (zdarma) a možnost bezlepkové stravy. Parkování u hotelu - limitovaná místa.

Pláž
Přímo u soukromé pláže. Plážový servis v ceně.

Další informace
Dítě do 2 let je možno pouze v dětské postýlce (za příplatek).

Doprava
Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek u dopravce. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našich trasách není povolena.Některá svozová nástupní místa se uskuteční za předpokladu min. 5 osob.Autobusy v Itálii klienty vysazují u agentur, kde se klienti hlásí a přebírají si klíče od ubytování. Ubytování bývá většinou dál od agentury, je tedy nutné počítat s poplatkem za taxi, které Vás doveze v den příjezdu od agentury k ubytování a v den odjezdu od ubytování k agentuře. Poplatek za taxi si hradí klienti sami, cena se pohybuje kolem 30 eur za cestu (záleží vždy na vzdálenosti od agentury).

Trasa C
Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice, Benešov, Tábor, Jihlava (Pávov), Brno, Mikulov, Ústí nad Labem (320 Kč), Teplice (320 Kč), Litvínov (320 Kč), Most (320 Kč), Chomutov (320 Kč), Plzeň (320 Kč), Jablonec nad N. (260 Kč), Liberec (260 Kč), Mladá Boleslav (260 Kč), Louny (260 Kč), Slaný (260 Kč), Kladno (260 Kč), Pardubice (260 Kč), Hradec Králové (260 Kč), Poděbrady (260 Kč).

Popis stravování

Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z á la cart menu a salátový bufet. Možnost dokoupení obědů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.