Hotel Capri

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Lido di Camaiore
Ubytování Hotel Capri
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 13 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Capri se nachází v letovisku Lido di Camaiore přímo u pláže. V okolí je několik sportovních center a wellness center. K dispozici je recepce, bazén, terasa, TV místnost, bar, restaurace, výtah, parkovací místo (za poplatek 15€/den na vyžádání) a Wi-Fi ( 1 hodina/den zdarma, další za poplatek).
Hotelové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV sat, balkonem, fénem, minibarem a trezorem.
Pokoje s výhledem na moře jsou na vyžádání za poplatek.
(double2): Pokoje byly kompletně zrekonstruovány v klasickém i moderním mezinárodním stylu a byly vybaveny exkluzivním nábytkem. Používá se pouze nejjemnější dezinfikované ložní prádlo. K jejich vybavení patří: LCD TV, přímá telefonní linka, Wi-Fi, přímé ovládání klimatizace a topení, trezor, mikrovlnná trouba a minibar. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, froté ručníky, fénem a toaletní linkou.

Máme také pohodlné pokoje Family Classic s možností přistýlky. (double2): Pokoje byly kompletně zrekonstruovány v klasickém i moderním mezinárodním stylu a byly vybaveny exkluzivním nábytkem. Používá se pouze nejjemnější dezinfikované ložní prádlo. K jejich vybavení patří: LCD TV, přímá telefonní linka, Wi-Fi, přímé ovládání klimatizace a topení, trezor, mikrovlnná trouba a minibar. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, froté ručníky, fénem a toaletní linkou.

Máme také pohodlné pokoje Family Classic s možností přistýlky.

Popis ubytování

Vybaveníbazén, venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.