Hotel Caravelle

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Ubytování Hotel Caravelle
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Caravelle se nachází v letovisku Lido di Jesolo hned u písečné pláže nedaleko náměstí Piazza Milano, jen pár kroků od pěší zóny.
Tento 16 patrový zrekonstruovaný hotel má skvělou polohu přímo na pláži, rozsáhlé prostory, panoramatickou terasu a plážovou diskotéku.
Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, velký bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s výhledem na moře, dětský koutek, konferenční místnost s kapacitou 80 míst, čítárna a televizní místnost, wi-fi zdarma, půjčovna kol a nehlídané parkoviště.
Pobyt s pejskem do 15 kg povolen za poplatek 10 €/den (nutno nahlásit při rezervaci,platí se na místě).
DBL Standard Caravelle +HB (double2): Hotel Caravelle - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní koupelnou, bez balkonu. TV Sat, trezor, fén, minibar a klimatizace. DBL Standard Caravelle +BB (double2): Hotel Caravelle - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní koupelnou, bez balkonu. TV Sat, trezor, fén, minibar a klimatizace.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, polopenze, snídaně, výhled na moře, Family hotel,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.