Hotel Cirene

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini
Ubytování Hotel Cirene
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená v italském Rimini! Ubytování v hotelu Cirene*** s plnou penzí, dítě do 4,99 let na přistýlce zdarma!


3–7 nocí v italském Rimini
Ubytování v hotelu Cirene***
Pokoje pro 2–4 osoby
Stravování formou plné penze s nápoji
Dítě do 4,99 let na přistýlce zdarma
Pár kroků od soukromé pláže hotelu Cirene***
Vlastní nebo autobusová doprava
Středisko nabízející pestrou paletu zábavy
Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium


Rimini - největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v rodinném hotelu Cirene*** 
Hotel se nachází jen pár kroků od pláže v Rimini. Hotel je vybavený recepcí (24 hod.), barem, restaurací, WiFi (za poplatek 3 €, hradí se na místě), výtahem, úschovnou kol a parkovištěm (omezená kapacita, nelze předem rezervovat). Navíc máte v ceně plážový servis (1× slunečník + 2× lehátko/pokoj – omezená kapacita). V hotelu lze platit platebním kartou.
Dvoulůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek 
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, klimatizací, telefonem, trezorem a SAT/TV.
Stravování formou plné penze s nápoji

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu
Obědy výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet
Večeře výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet 
V ceně obědů a večeří také 1/4 l vína, 0,5 l vody/os.
Pobyt začíná obědem a končí snídaní

Písečná pláž jen pár kroků od hotelu 
Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis za poplatek (cca 10 – 20 €/den), který obsahuje 2 lehátka a 1 slunečník. U hotelu Cirene*** máte však v ceně pobytu také 1× plážový servis/pokoj. Nejbližší pláž se nachází 100 metrů od hotelu.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Garisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa 2 €/den/os. – hradí se na místě
Dětská postýlka 8 €/den – na vyžádání – hradí se na místě
Domácí zvíře za poplatek 5 €/den – hradí se na místě
Vlastní i autobusová doprava
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rimini, město okouzlujících historických památek a nádherných dlouhých pláží Pro českého turistu je město Rimini v italské oblasti Emilia - Romanga spojováno s luxusními hotely a městem jen pro movité turisty. Město je ovšem přívětivé pro každého cestovatele a skrývá v sobě historii i krásné mořské pláže.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.