Hotel Cristina

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Limone sul Garda
Ubytování Hotel Cristina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 13 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Cristina se nachází v městečku Limone di Garda, na panoramatickém místě s krásným výhledem, přibližně 800 m od jezera Lago di Garda. Celý komplex se skládá z pěti budov (Cristina, Orchidea, Oasi, Calypso a hl.budova) umístěných v rozlehlé zahradě se spoustou zeleně a terasami s panoramatickými výhledy na jezero i okolní hory.
Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí a wifi zdarma, restaurace a bar, veliká zahrada se dvěma venkovními bazény a lehátky se slunečníky, garáže a parkoviště, místnost na kola, za poplatek minibus do centra Limone, možnost návštěvy krytého bazénu a posilovny v hotelu Leonardo da Vinci (vzdálený cca 800 m, nutná čepice do bazénu).
Pobyt s malým pejskem povolen na vyžádání (nesmí do společných prostor).
Stravování - snídaně formou bufetu; lze objednat i večeře formou bufetových stolů za 550,- Kč/osoba/den , včetně točených nápojů u večeře (voda, cola a džus, červené a bílé víno).

Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 6 let zdarma, do 12 let 50%, ostatní sleva 20%.

V Limone byla zavedena pobytová taxa ve výši cca 1,50 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
DB Standard + BB (double2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon nebo teráska (15 - 20 m2). Bez možnosti klimatizace, nelze garantovat výhled.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, garáž, zahrádka, wi-fi, pes povolen, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.