Hotel Del Parco - Spiaggia Romea

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia-Romagna, Lido delle Nazioni Spiaggia Romea
Ubytování Hotel Del Parco - Spiaggia Romea
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 13 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prázdninový komplex Villaggio Spiaggia Romea se nachází v deltě řeky Pád poblíž letoviska Lido delle Nazioni v lokalitě Spiaggia Romea, přibližně 200 m od písečné pláže, na kterou vede soukromá cesta piniovým hájem. Rozlehlý areál tvoří dva hotely (Hotel Del Parco a Hotel Superior) a část s apartmány (Residence Oasi), součástí je také velké jezero s loukou a stromy, kde mohou hosté odpočívat nebo se věnovat vodním sportům (šlapadla, kanoe, kajaky, windsurfing).
Hotel Del Parco nabízí 152 kompletně renovovaných pokojů, všechny v přízemí a s verandou do zahrady, s klimatizací, minibarem, trezorem, TV a wifi. Pro větší rodiny lze vyžádat také propojené rodinné pokoje (info o ceně na vyžádání v CK).
K dispozici je vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, sportovní i dětské hřiště, tři bazény - plavecký, relaxační a dětské brouzdaliště, wifi ve společných prostorách zdarma, posilovna a parkoviště, dále pak animační programy pro malé i velké (v italštině), prádelna na mince, minimarket, za poplatek: půjčovna kol , wellness centrum a jízdárna. Na pláži, u bazénů a u jezera jsou slunečníky a lehátka zdarma.
Pobyt s pejskem malé až střední velikosti povolen za poplatek 10 - 15 €/den (podle sezony; nutno vyžádat předem, max. 2 malí psi), nechybí ani psí pláž u jezera a cvičiště.
Stravování formou plné penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let zdarma, druhé dítě do 6 let 50%, děti do 12 let 50%, do 15 let sleva 30%, ostatní sleva 20%.
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a veranda do zahrady. Klimatizace, minibar, trezor, TV a wifi.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, wellness, TV, trezor, klimatizace, plná penze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.