Hotel Elizabeth a depandance villa Titus

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Bellaria - Igea Marina
Ubytování Hotel Elizabeth a depandance villa Titus
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená v italské provincii Rimini, ubytování v hotelu**** s plnou penzí a bazénem, jen pár kroků od pláže!


3–7 nocí v italském letovisku Rimini, Itálie
Hotel Elizabeth**** přímo na pláži
Depandance Villa Titus jen cca 20 m od hlavní budovy
Klimatizované pokoje pro 2–4 osoby
Stravování formou plné penze s nápoji v ceně
Děti do 1,99 let na přistýlce zdarma
Vlastní nebo autobusová doprava
Vhodné pro rodiny s dětmi i páry
Tipy na výlety – Mirabilandia, Cattolica Aquarium


Rimini – největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v hotelu Elizabeth a depandanci Villa Titus
Hotel Elizabeth a jeho depandance Villa Titus mají nově zrekonstruované pokoje. Nachází se v Bellarii na pobřeží Jaderského moře cca 13 km od Rimini. Hotel je přímo na pláži a depandance je od něho vzdálena jen cca 20 m. Centrum města je od ubytování vzdálené cca 3 km ale cca 50 m od hotelu zastavuje autobus. Restaurace, bary a obchody jsou od hotelu ve vzdálenosti cca 50–100 m. Budova je vybavena recepcí, barem, restaurací, výtahem, restaurací a la carte, společenskou místností s TV, terasou, fitness, parkovištěm (zdarma, omezená kapacita) WiFi připojením (zdarma), bazénem s lehátky a slunečníky (omezená kapacita) a miniklubem pro děti od 2 do 16 let (v provozu cca od 1.7. do 31.8. 2021).
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek v hotelu
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, trezorem a TV. Přistýlky jsou řešeny formou patrové postele.
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek v depandanci
Pokoje, které se nachází v depandanci Villa Titus jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, trezorem a TV. Přistýlky jsou řešeny formou patrové postele.
Stravování formou plné penze

Snídaně formou bohatého bufetu
Obědy a večeře s výběrem z menu o 3 chodech, zeleninový bufet
Nápoje jsou zahrnuty v ceně ( 0,25 l vína, 0,5 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj)
Pobyt začíná obědem a končí snídaní

Písečná pláž přímo u hotelu!
Oblast je proslulá svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Hotel je přímo na pláži. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj) od 4. řady v ceně pobytu.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Garisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Případná povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě
Malá domácí zvířata na vyžádání v CK za 5 €/den – hradí se na místě
Dětská postýlka zdarma na vyžádání u CK
Plážový servis od 4. řady v ceně pobytu
Miniklub pro děti od 2 do 16 let v termínu 1.7. – 31.8.2021
Bezplatné parkoviště s omezenou kapacitou
Vlastní i autobusová doprava
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.