Hotel Feldberg

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia-Romagna, Rimini Rivazzurra
Ubytování Hotel Feldberg
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Feldberg se nachází v letovisku Rimini v části Rivazzura, cca 200 m od písečné pláže. Nabízí hostům recepci, bar, restauraci, výtah, TV místnost, terasu a malé parkoviště (omezený počet míst, nelze rezervovat předem), wifi za poplatek 5 €/den.
Pobyt s malým psem povolen zdarma.
Stravování formou polopenze či plné penze - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu + zeleninový bufet. Na vyžádání při rezervaci možnost dokoupení malého "All inclusive" (zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody/osoba/jídlo a jeden plážový servis/pokoj) za příplatek 2 050,- Kč/osoba/týden u pobytu s polopenzí a 2 500,- Kč/osoba/týden u pobytu s plnou penzí.

Slevy na 3. a 4. lůžko: jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma (druhé sleva 50%), děti do 9 let 50%, do 13 let sleva 30%, ostatní sleva 20%.

Povinně se platí pobytová taxa cca 2 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.