Hotel Helios

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo ovest
Ubytování Hotel Helios
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 11 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Velmi komfortní Hotel Helios s bazénem s hydromasážemi je situován v západní části letoviska Lido di Jesolo, cca 50 m od pláže a 250 m od Piazza Nember.
Hotelovým hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, vířivka, terasa s lehátky a slunečníky, Wi-Fi připojení zdarma (ve veřejných prostorech, u bazénu a na pokojích), parkoviště (zdarma do vyčerpání míst, nelze rezervovat předem) a na vyžádání garáže za poplatek 3 €/den.
Stravování formou polopenze - snídaně jsou bufetové, večeře servírované formou výběru ze 4 menu se salátovým a desertovým bufetem.

Slevy na 3. a 4.lůžko u pokojů Family Room: dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma, děti do 7 let sleva 50%, děti 13 let 30%, ostatní 20%.

Povinně se platí pobytová taxa ve výši 1,50 €/os./den (děti do 12 let zdarma).
(double2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, sociální zařízení, balkón, boční výhled na moře, TV, trezor, telefon, klimatizace, fén, minibar (double2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, sociální zařízení, balkón, TV, trezor, telefon, fén, klimatizace, minibar

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.