Hotel Kennedy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini Marina Centro
Ubytování Hotel Kennedy
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisRimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj.

Hotel Kennedy leží v letovisku Rimini v části Marina Centro, cca 350 m od pláže.Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtahem, parkvištěm, wifi připojení na recepci zdarma. Možnost malý pes na vyžádání v CK.Plážcca 350 m, písečná s pozvolným vstupem do moře (udávaná vzdálenost je k nejbližší pláži, která bývá zpoplatněna)Stravamožnost snídaně, polopenze nebo plné penze (ke stravě 1/2 l vody a 1/4 l vína v ceně - k obědu a večeři)
(snídaně bufetová, oběd a večeře výber z menu + zeleninový bufet)Typ ubytování2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV,/SAT wifi, fén,telefon, koupelna/wc, klimatizace, některé pokoje s balkonem na vyžádání v CK za poplatek, lednička na pokoji 4 EUR / denCena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegátaPovinný poplatekpobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)Cena nezahrnujeparkování 10 EUR / den, balkon na vyžádání v CK za poplatek, lednička 4 EUR / den, dětská postýlka 8 EUR / denZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.