Hotel Leonardo da Vinci

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Limone sul Garda
Ubytování Hotel Leonardo da Vinci
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 46 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Leonardo da Vinci se nachází v blízkosti městečka Limone jen pár metrů od břehu jezera Lago di Garda. Komplex se skládá ze sedmi 2-4 patrových budov (4 z nich mají výtah), umístěných nad jezerem v rozlehlém parku o rozloze cca 50.000 m2.
Hosté mohou využívat 3 venkovní bazény (hlavní o ploše 130 m2, bazén s tobogánem a dětské brouzdaliště) i vyhřívaný krytý bazén s vířivkou v malém welness centru (do krytého bazénu nutná koupací čepice), wifi ve společných prostorách zdarma, hotelový svoz z/do centra Limone v určených časech, dětské trampolíny, venkovní parkoviště i garáže.
K dispozici je celkem 216 pokojů různých typologií, všechny s vlastní koupelnou, TV Sat a během letních měsíců i klimatizací. Pobyt s malým pejskem povolen na vyžádání (nesmí do společných prostor ani k bazénům).
Stravování - malé all inclusive: snídaně, lehký oběd a večeře formou bufetu včetně točených nápojů (voda, nealko, pivo a víno), během dne v určených hodinách možnost nápojů z automatu (voda, nealko, pivo a víno, káva, čaj).

Slevy na 3. a 4.lůžko (pouze u pokojů DA Superior a DB Standard Balkon): děti do 6 let zdarma, do 12 let 50%, ostatní sleva 20%.

V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro toto středisko ve výši cca 1,50 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
DV Villa Lucia + All (double2): dvoulůžkový pokoj s koupelnou, cca 14-16 m2, umístěný ve Vile Lucia přímo na břehu jezera u malého hotelového přístavu. TV Sat, v letních měsících klimatizace, fén, trezor (na kauci) a konvice na čaj/kávu. Během hlavní sezony mohou být někdy snídaně pro tyto pokoje podávány na terase u jezera.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vnitřní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, vířivka, parkoviště, garáž, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, wellness, TV, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, All Inclusive,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.