Hotel Majestic

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marche, Pesaro
Ubytování Hotel Majestic
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Příjemný hotel Majestic se nachází přímo u pláže a jen pár kroků od centra letoviska Pesaro. Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace s výhledem na moře, bar, poloolympijský bazén se slunečníky a lehátky, TV místnost, výtah, terasa, parkoviště (omezen počet míst, za poplatek 6 EUR/den nebo garáž za poplatek 9 EUR/den). Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem, TV, telefonem, sociálním zařízením, fénem a balkonem (na vyžádání za příplatek 2 500,- Kč/pokoj/týden je možné rezervovat pokoj s přímým výhledem na moře).
Stravování formou polopenze nebo plné penze - snídaně bufetové, večeře a obědy servírované výběrem z menu, salátový bufet.
Slevy na 3. a 4.lůžko: dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma (druhé dítě sleva 50%), děti do 12 let sleva 50%, ostatní sleva 10%.

Plážový servis je za poplatek 460,- Kč/den - 1 slunečník a 2 lehátka.

Pobyt s pejskem je povolen za poplatek 5 EUR/den (na vyžádaní, pří rezervací).

V letovisku Pesaro byla zavedena pobytová taxa, platí se povinně na místě - u tohoto hotelu ve výši 1.30 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).
(quadruple4): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, telefon, fén, ventilátor, sociální zařízení a balkon. (quadruple4): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, telefon, fén, ventilátor, sociální zařízení a balkon.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, terasa / balkón, polopenze, plná penze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.