Hotel Mare Blu

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Pineto
Ubytování Hotel Mare Blu
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Mare Blu se nachází v letovisku Pineto, v chráněné oblasti Marine Park Cerrano jen pár kroků od pláže a přibližně 1 km od centra města. Je ideálním místem pro klidnou a odpočinkovou dovolenou, v blízkosti vede také cyklostezka. Pro hosty je k dispozici bar, posilovna, TV místnost, malé parkoviště přímo u hotelu, (další vyhrazené parkoviště je cca 200m od hotelu), wellness centrum za poplatek, wifi zdarma. Hotelové pokoje jsou vybaveny telefonem, balkonem, TV, fénem, trezorem, klimatizací, sociálním zařízením, minibarem za příplatek.

Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 7 €/den (nutno vyžádat při rezervaci).
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, telefonem, balkonem, TV, fénem, trezorem, klimatizací, sociálním zařízením, minibarem za příplatek. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, telefonem, balkonem, TV, fénem, trezorem, klimatizací, sociálním zařízením, minibarem za příplatek.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.