Hotel Maregolf

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Caorle Altanea
Ubytování Hotel Maregolf
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní 4* Hotel Maregolf leží v klidné části oblíbeného letoviska Caorle - Lido Altanea, přibližně 200 m od písečné pláže a hned vedle louky s golfovým hřištěm. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace a bar, dětské hřiště, parkoviště nebo garáže za poplatek cca 4 €/den a především bazén pro dospělé a dětské brouzdaliště, s terasou se slunečníky a lehátky.
Stravování formou polopenze: bufetové snídaně i večeře, lze přikoupit také plná penze. Na vyžádání možnost diabetické či bezlepkové diety nebo speciální dětská strava pro nejmenší.

Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let po celou sezonu za poplatek 230,- Kč/den, druhé dítě sleva 50% (v okrajových termínech do 28/5 a pak od 10/9 je i druhé dítě do 6 let za poplatek 230,- Kč/den), děti do 13 let sleva 50%, ostatní sleva 30%.

Povinně se platí pobytová taxa cca 1,50 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon s výhledem do zahrady. TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 18-22 m2.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, bufetová strava,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.