Hotel Morolli

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini Marina Centro
Ubytování Hotel Morolli
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 240 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisRimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj.

Příjemný, rodinný hotel ležící v malebném letovisku Rimini v části Viserba, cca 50 m od pláže. Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtah, wifi připojení na recepci zdarma.Plážcca 50 m, písečná s pozvolným vstupem do moře (udávaná vzdálenost je k nejbližší pláži, která bývá zpoplatněna)Stravamožnost snídaně, polopenze nebo plné penze (k obědu a večeři 1/2l vody a 1/4l vína / osobu / v ceně)
(snídaně bufetová, oběd a večeře výběr z menu + zeleninový bufet)Typ ubytování1, 2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV, wifi, fén,telefon, koupelna/wc, balkonCena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegátaPovinný poplatekpobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)Fakultativní poplateklednička 5 EUR / den, dětská postýlka 5 EUR / den, možnost pokoje směr moře na vyžádání v CK za poplatekZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.