Hotel Orchidea

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Marina Centro di Rimini
Ubytování Hotel Orchidea
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená v italském Rimini. Hotel Orchidea*** pouze 100 m od pláže! Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!


Dovolená na 3–7 nocí v italském Rimini 
Ubytování v hotelu Orchidea***
Klimatizované pokoje pro 2–4 osoby
Polopenze s nápoji nebo plná penze s nápoji
Možnost i zvýhodněné ceny včetně plážového servisu
Pouze cca 100 m od pláže
WiFi připojení k dispozici
Středisko nabízející pestrou paletu zábavy
Vlastní nebo autobusová doprava


Rimini a část Marina Centro – největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Marina di Centro je jak název napovídá - v centru a tím pádem je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v hotelu Orchidea***
Hotel Orchidea se nachází pouhých cca 100 m od pláže v srdci Marina Centro. Nedaleko od hotelu jsou parky, restaurace, pizzerie, diskotéky, nákupní možnosti i lékárna. Hotel je vybaven recepcí s možností uložení cenností do trezoru, výtahem, restaurací, barem, místností pro uložení zavazadel, společenskou místností s TV, půjčovnou kol za poplatek 5 €/den/kolo, WiFi připojením a parkovištěm za poplatek 5 €/den/auto (nehlídané, omezená kapacita). U hotelu je i zahrada s verandou. Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání předem.
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, fénem, telefonem, trezorem, televizorem, WiFi připojením, klimatizací (v provozu od 16.5. do 13.9.) a balkonem.
Děti ve věku 0–1,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel. V případě, že se jedná o 2 dospělé a 1 dítě do 1,99 let, nebudou mít pokoj 2+1, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – dítě nemá přistýlku, ale spí s rodiči v posteli. V případě, že se jedná o 2 dospělé a 2 děti do 1,99 let, nebudou mít pokoj 2+2, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – děti nemají nárok na přistýlku, ale spí s rodiči v posteli!
Stravování formou polopenze s nápoji nebo plné penze s nápoji

Polopenze s nápoji (snídaně a večeře, k večeři nápoje v ceně = voda a místní víno neomezeně – zkratka HBB
Plná penze s nápoji (snídaně, obědy a večeře, k obědu a k večeři nápoje v ceně = voda a místní víno neomezeně) – zkratka FBB
Polopenze s nápoji a plážovým servisem – navíc máte v ceně plážový servis = 1 slunečník a 2 lehátka – zkratka HBB BA
Plná penze s nápoji a plážovým servisem – navíc máte v ceně plážový servis = 1 slunečník a 2 lehátka – zkratka FBB BA 
Snídaně formou sladkého a slaného bufetu, u snídaní jsou nápoje automaticky v ceně
Obědy a večeře jsou podávány v nedaleké restauraci v hotelu Peonia (80 m od hotelu Orchidea)
Oběd a večeře – výběr ze 3 menu, salátový bufet, ovoce nebo dezertVšechny osoby na smlouvě musí mít stejné stravování, pokud si tedy vyberete například příplatek FBB BA (plážový servis) k plné penzi s nápoji, tak ten stejný příplatek musí být nastaven i u osob na přistýlkách
Příplatky v kalkulaci jsou vždy na osobu a pobyt
Na příplatky za stravování platí slevy jako na přistýlky

Písečná pláž jen 100 m od hotelu
Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si koupit plážový servis. V případě koupě stravování HBB BA (polopenze s nápoji a plážovým servisem) nebo FBB BA (plná penze s nápoji a plážovým servisem) je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj) v ceně ubytování.
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in cca od 12.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./noc – hradí se na místě
Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK zdarma
V rámci all inclusive plážový servis zahrnut v ceně (1× slunečník, 2× lehátko/pokoj)
Parkoviště není možné předem rezervovat (omezená kapacita) – poplatek na místě 5 €/den/auto
Půjčení kol za poplatek 5 €/den/kolo – hradí se na místě při půjčení
Děti ve věku 0–1,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel.
Vlastní i autobusová doprava
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.