Hotel Playa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Rimini
Ubytování Hotel Playa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená v italském Rimini, v hotelu Playa*** jen cca 100 m od pláže!


3–7 nocí v italském letovisku Rimini
Ubytování v hotelu Playa***
Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma
Stravování formou polopenze s nápoji
Pouze cca 100 m od písčité pláže
WiFi připojení zdarma
Vlastní doprava či autobusová doprava
Domácí mazlíčci povoleni za poplatek
Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium


Rimini – největší přímořské letovisko Itálie
V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v rodinném hotelu Playa***
Tento třípatrový hotel se nachází pouhých cca 100 m od pláže a promenády v Rimini a 600 m od centra. Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, garáží (za poplatek 5 €/den, nelze předem rezervovat), WiFi připojením (zdarma) ve společenských prostorách hotelu. Hotel akceptuje domácí zvířata na vyžádání u CK (za poplatek 20 €/pobyt). V hotelu lze platit platební kartou Visa. Celkově hotel disponuje 33 pokoji.
Dvoulůžkové pokoje Standard s možností až 2 přistýlek
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 5 €/den),TV a trezorem. Možnost jednolůžkového pokoje.
Dvoulůžkové pokoje Superior s možností až 2 přistýlek
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 5 €/den),TV, trezorem a výhledem na moře.
Stravování formou polopenze s nápoji

Snídaně formou bohatého bufetu
3–chodová večeře s možností výběru, doplněné o salátový bufet
K večeřím je v ceně zahrnuto 0,25 l místního vína a 0,5 l vody 
Pobyt začíná večeří a končí snídaní

Písečná pláž jen 100 m od hotelu
Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené. Nejbližší pláž se nachází 100 m od hotelu.  Plážový servis je možné zakoupit na pláži od místních pronajímatelů za cca 15–20 €/den podle sezóny. V ceně pobytu je taktéž zahrnut plážový servis a to v období od 20.6.–22.8. Tato nabídka platí pouze pro pobyty na 7 nocí!
Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 12.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./den – hradí se na místě
Malá domácí zvířata povolena na vyžádání u CK za poplatek 20 €/pobyt – hradí se na místě
Garáž za poplatek 5 €/den platí se na místě, nelze předem rezervovat – hradí se na místě
Plážový servis je zahrnut v ceně pouze v období od 20.6.–22.8. a to pro pobyty na 7 nocí!
Dětská postýlka za poplatek 10 €/noc – hradí se na místě
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rimini, město okouzlujících historických památek a nádherných dlouhých pláží Pro českého turistu je město Rimini v italské oblasti Emilia - Romanga spojováno s luxusními hotely a městem jen pro movité turisty. Město je ovšem přívětivé pro každého cestovatele a skrývá v sobě historii i krásné mořské pláže.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.