Hotel Poiano Resort

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Garda
Ubytování Hotel Poiano Resort
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní hotel Poiano Resort se nachází přibližně 1,5 km od městečka Garda a od jezera Lago di Garda. Hotel, který se skládá z několika budov, je situován v klidné lokalitě obklopené zelení. Disponuje 120 hotelovými pokoji vybavenými sociálním zařízením, TV, fénem, trezorem, telefonem, minibarem, klimatizací a balkonem/terasou. Klientům je k dispozici recepce, bary, restaurace, bezplatné parkoviště, Wi-Fi za poplatek cca 2 €/den, bazén, 6 tenisových kurtů (za poplatek cca 12 €/hodina, bez osvětlení), fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, tělocvična, dětské hřiště, ping-pong, půjčovna kol (za poplatek cca 3 €/hodina), prádelna (za poplatek cca 5 €), obchod. Za poplatek 12 €/os./3 hodiny možnost návštěvy nového wellness centra (pro starší 18 let) - bazén se slanou vodou, turecká lázeň a sauna, masáže.

Stravování: snídaně (BB) nebo polopenze (HB, snídaně + večeře).

Slevy na 3. a 4. lůžko: děti do 18 let zdarma, ostatní za poplatek 720 Kč/den u pobytu se snídaní nebo 1 320 Kč/den u pobytu s polopenzí.

Po příjezdu se na místě povinně platí pobytová taxa - cca 1 €/osoba/den.
Costabella + BB (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, sociální zařízení, fén, telefon, TV, trezor, minibar, klimatizace, wi-fi připojení a balkón. Max. 3 osoby. Panorama + HB (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, sociálním zařízením,fénem, telefonem, TV, trezorem, minibarem, klimatizací, wi-fi připojením, balkón s výhledem na jezero. Max. 3 osoby. Pobyt s polopenzí.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, garáž, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, fitness, sauna, wellness, tenisový kurt, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.